منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منابع جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب (سپتامبر 2018) – CodeFriend.ir

منابع جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب (سپتامبر 2018) – CodeFriend.ir

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
منابع جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب (سپتامبر 2018) – CodeFriend.ir

در ادامه سلسله مقالات منابع جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب امروز در Codefriend شما را با منابع جدید و جالب آشنا می کنیم. در این مقاله برای آشنایی با یکی منبع آیکون عالییکی CMS جدید و بسیاری از ابزارهای دیگر که ما برای آنها هزینه خواهیم کرد.

پیشنهاد باورنکردنی کدفرند دسترسی به تمامی دوره های آموزشی کدفرند تنها با 59 هزار تومان


اخیراً وب سایت های استاتیک بیشتر و بیشتر مورد توجه توسعه دهندگان وب قرار گرفته اند. آنها ساده هستند و می توانند نسبتا سریعتر از سایت های ساخته شده با PHP اجرا شوند و همچنین نیازی به وب سرور SQL و PHP فعال ندارند. اکنون، اگر بیشتر کار شما ایجاد وب سایت های ثابت است، می توانید به جعبه ابزار خود بروید FenixWebServer اضافه کردن FenixWebServer این یک برنامه گرافیکی (GUI) برای اجرای سرورهای وب سایت های ثابت است. علاوه بر این، این وب سرور شامل تونل محلی بنابراین سایت شما به صورت آنلاین قابل دسترسی است.

منابع جدید برای توسعه دهندگان وب و طراحان FenixWebServer


این مجموعه رایگان از آیکون های زیبا است که از 80 آیکون تشکیل شده و دارای فرمت های مختلف است تا نیازهای مختلف را تا حد امکان برطرف کند. Pixelvicon SVG، PSD، PNG و Webfont وجود دارد. بهتر است این ابزار را در مرورگر خود نشانه گذاری کنید.

منابع جدید برای توسعه دهندگان وب و طراحان Pixelvicon


مزوایی این مجموعه ای از کلیپ ها و ویدئوهای کوتاه است که به صورت رایگان در وب سایت های شخصی و تجاری قابل استفاده است. توسعه دهندگان وردپرس می توانند Mazwai را منبع خوبی از ویدیوهای رایگان برای استفاده در قالب های وردپرس بیابند. (دوره جامع وردپرس + سئو کدفرند)

مزوایی |  کد دوست


صفحه کیت این یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) است که پتانسیل زیادی دارد. این شامل ویژگی های بسیاری است تا مدیریت محتوا را برای شما آسان و لذت بخش کند. با کمک این CMS می توانید پست های صفحه و وبلاگ ایجاد کنید، یک قالب جدید برای شخصی سازی ظاهر وب سایت طراحی کنید و همچنین می توانید افزونه های مختلفی را نصب کنید. PageKit دارای ابزارهای توسعه است، از جمله یک نوار اشکال زدایی و یک رابط خط فرمان، و همچنین یک موتور قالب ویژه به نام PageKit. ریزر خوب.

منابع جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب (سپتامبر 2018)

پیشنهاد باورنکردنی کدفرند دسترسی به تمامی دوره های آموزشی کدفرند تنها با 59 هزار تومان


اگر وب سایت هایی ایجاد می کنید که در آن کاربران حق دارند داده ها را از سایت ها صادر کنند، این امکان وجود دارد jsPDF مفید برای شما jsPDF یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که به شما امکان می دهد صفحات وب سایت خود را به فایل های PDF تبدیل کنید. پشتیبانی مرورگر از jsPDF عالی است. حتی در اینترنت اکسپلورر 6 نیز به خوبی کار می کند.

کد دوست jspdf


یکی دیگر از منابع جدید برای توسعه دهندگان وب، Sassline است. Sassline یک کتابخانه است پررنگ روشن است مخلوط ها و سبک های پیشنهادی برای تایپوگرافی شبکه بهتره اندازه گیری های آن برای نمایش مناسب در اندازه های بزرگ و کوچک با دقت بسیار بالایی محاسبه شد. Sassline یک همراه عالی برای کتابخانه است css Sass و ساخت وب سایت های واکنش گرا.

منابع جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب (سپتامبر 2018)


CSS ColorGuard یک ابزار بسیار منحصر به فرد. این ابزار می تواند بسیار مفید و جالب باشد، به خصوص برای توسعه دهندگان وب فرانت اند. با استفاده از CSS ColorGuard می توانید برخی از اشتباهات گرافیکی رنگی خود را در فایل های CSS رها کنید زیرا این ابزار در صورت استفاده از رنگ های نامناسب و بسته به شما هشدار می دهد.

css colorhaurd |  کد دوست


فونت های گوگل یک منبع محبوب برای فونت های سفارشی زیبا برای وب است. این شامل بسیاری از گزینه های تحت خانواده فونت است. حال سوال ما این است که چگونه می توانیم فونت های مختلف را به خوبی با هم هماهنگ کنیم. Beautiful Web Type این کار را برای ما انجام می دهد. این ابزار عالی جفت فونت های زیبای گوگل را به ما نشان می دهد تا بتوانیم از بین بهترین جفت فونت های وب بهترین را برای کار خود انتخاب کنیم.

نوع وب زیبا |  کد دوست